KONKURS * KONKURS * KONKURS

                                                                                                                                                        PATRONAT       

Dzieci kształtują rzeczywistość     

Z wielką radością Fundacja Las Sztuki ogłasza konkurs dla dzieci pt. „Kawałek lasu na własnym podwórku”. Wierzymy, że świeże i nieograniczone pomysły dzieci zmieniają świat i sprawiają, że słońce świeci jeszcze mocniej. Pozwólmy dzieciom wpływać na otoczenie, oddając w ich ręce kawałek przestrzeni. Niech same wymyślą swój las i z naszą pomocą przekształcą balkon, podwórko, ogródek czy wydzieloną przestrzeń mieszkania. Niech las będzie na wyciągnięcie ręki!

Zasady konkursu:

1) Prace można przygotować na dwa sposoby:                                                                     – rysunek na papierze formatu A4/A3 (projekt lasu na  wybranej przestrzeni)                                                                                                                              – zdjęcie już powstałego lasu (do zbudowania lasu możemy użyć roślin, drzewek, gałęzi, pnia; z papieru oraz innych materiałów możemy zrobić ptaki, grzyby czy zwierzęta; okleić lub   pomalować ścianę; można wykorzystać wszystko co przyjdzie Wam do głowy)

2) do stworzenia lasu można wykorzystać różne materiały takie jak: kredki, farby, plastelina, karton, papier, rzeczy stare lub niepotrzebne, drzewka, rośliny, gałęzie, gotowe elementy itp.

3) każdy uczestnik może przesłać tylko jedną prace

4) otrzymane prace nie będą zwracane

5) w konkursie mogą wziąć udział wszystkie dzieci w wieku od 3 do 12 lat

6) wyniki konkursu ogłosimy 26 czerwca 2012 r. Imiona nagrodzonych i wyróżnionych dzieci zostaną opublikowane na stronie fundacji. Zwycięzcy otrzymają nagrody pocztą.

Nagrodą w konkursie są książki z Wydawnictwa Zakamarki  oraz  książki ze znanej serii D.E.S.I.G.N i  S.Z.T.U.K.A., a przede wszystkim  umieszczenie nagrodzonych i wyróżnionych prac w wirtualnej Galerii Lasu Sztuki na www.lassztuki.pl               Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Zakamarki.

Prace w wersji elektronicznej z podaniem imienia, nazwiska i wieku autora prosimy przesyłać na adres mailowy lassztuki@gmail.com, prace na papierze prosimy kierować na adres:

ul. Świstacza 41/13                                                                                                            70-798 Szczecin z dopiskiem: KONKURS

Wszystkie prace prosimy przesyłać najpóźniej do 20 czerwca 2012 r

1 thought on “KONKURS * KONKURS * KONKURS

  1. Pingback: Konkursy lokalne – maj 2012 | Szczecin dla dzieci

Możliwość komentowania jest wyłączona.